Komu pomagamy w tym roku

Zastanawialiście się komu w tym roku uczestnicy akcji MotoMikolajki.pl pomagają? Jeżeli tak i nie bardzo było to jasne – zatem my rozwiewamy wątpliwości i przedstawiamy tych, dla których to wszystko robimy!

Tradycją każdych MotoMikolajek.pl jest, że beneficjentami organizowanej pomocy są dzieci. Zapewniamy Was, że tak długo jak długo MotoMikolajki.pl będą organizowane się to nie zmieni. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć podopiecznych jednego publicznego domu dziecka oraz dwóch rodzinnych domów dziecka z regionu Mazowsza.

By powyższe słowa nie zostały wyłącznie hasłami postaramy się Wam przedstawić te placówki w kilku zdaniach.

Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło” – miejsce bardzo dobrze znane warszawskim motocyklistom. Można by powiedzieć, że jesteśmy tak bardzo z nim zżyci, iż stanowimy kolejny korpus wychowawców dla mieszkających tam dzieci ;). Dzieci z „Koła” są stałymi bywalcami naszych akcji nie tylko MotoMikołajkowych, a my ich bardzo chętnie zapraszamy.

Rodzinny Dom Dziecka nr 4 w Międzylesiu – Państwo Bajkowscy, to bardzo sympatyczne małżeństwo, które poza swoją czwórką wychowują również ośmioro dzieci mieszkających w prowadzonym przez nich rodzinnym domu dziecka. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z nimi w 2010 roku. Dwa lata temu zaprosiliśmy ich po raz pierwszy do akcji MotoMikolajki.pl, przekazaliśmy środki na bieżące potrzeby dzieci  a także rzeczy, które otrzymaliśmy od darczyńców. W tym roku również chcielibyśmy pomóc ich podopiecznym.

Rodzinny Dom Dziecka nr 2 w Nowych Załubicach – dom Państwa Witkowskich, to równie sympatyczne miejsce w którym wychowuje się obecnie ośmioro dzieci. Rodzinny Dom Dziecka nr 2 wspieraliśmy także podczas poprzednich akcji MotoMikołajki.pl przekazując na jego działanie środki finansowe oraz rzeczy jakie za naszym pośrednictwem zostały ofiarowane. Mamy nadzieję, że nie po raz ostatni będą gośćmi naszych inicjatyw 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *