MotoMikołajki.pl 2023

Bo jest tylko jeden taki dzień w roku, kiedy Święty Mikołaj wsiada na motocykl…

Motomikołajki.pl 2023

Motomikołajom niestraszny śnieg i ujemne temperatury! Kolejny raz wyciągną swoje motocykle, założą czerwone czapki i ruszą na ulice Warszawy zarażać świąteczną atmosferą i dobrym humorem. Dla wielu motocyklistów MotoMikołajki.pl to impreza zamykająca sezon. W sobotę, 2 grudnia spod PGE Narodowego na Plac Zamkowy wyruszy parada MotoMikołajów!

MotoMikołajki.pl to coroczna inicjatywa charytatywna, fundacji Jednym Śladem, aktywizująca środowisko motocyklowe, której celem jest pomoc dzieciom z rodzinnych
i publicznych domów dziecka. W ramach każdej edycji, grupa zaangażowanych pasjonatów, organizuje uroczysty przejazd ulicami Warszawy oraz szereg atrakcji dedykowanych najmłodszym, które spędzają z motocyklistami ten dzień.

Jednym z ostatnich punktów wspólnego spotkania jest przekazanie dzieciom prezentów. Nie są to jednak prezenty wybrane przez organizatorów, a upominki realizowane na podstawie listów do Świętego Mikołaja, które dzieci piszą samodzielnie. Wtedy dzieje się największa magia, gdy okazuje się, że marzenia się spełniają. W tym roku fundacja szykuje 130 paczek! Beneficjentami tegorocznej akcji są dzieci z dwóch Domów Dziecka oraz dwóch Świetlic środowiskowych.

Zbiórka motocyklistów rozpocznie się o godz. 10.00 pod PGE Narodowym, przy bramie nr 2. Parada wyruszy na Plac Zamkowy, gdzie motocykliści już tradycyjnie zaproszą do utworzenia żywej choinki. Zostanie również wytypowany NajMotocykl, czyli najlepiej przybrana maszyna.

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach a także komunikaty dla MotoMikołajów znajdują się na Facebooku: http://www.facebook.com/MotoMikolajki.

Akcję wspierają: Rohlig Suus Logictics SA, Centrum Nauki Kopernik, RR Moto, PGE Narodowy, Sons of North Warszawa.

godz. 10.00 – zbiórka motocyklistów i przyjazd dzieci pod Bramę nr 2 PGE Narodowy
godz. 11.00-11.30 – formowanie kolumny i wyjazd parady motocyklistów i dzieci
godz. 11:30-12:30 – Przejazd ulicami Warszawy
godz. 12:03-13:30 Atrakcje na placu Zamkowym
– ustawienie „żywej” choinki
– wybór najładniej przebranego motocykla.
– Grochówka od Sons of North FG Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *