Nasi Sponsorzy 2017

„Im dajesz więcej tym, większym się stajesz.
Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.
Bowiem dawać to nie znaczy tracić”. Antoine de Saint Exupery

Mamy ogromny zaszczyt przedstawić sponsorów i partnerów akcji MotoMikołajki.pl 2017

Suus Pragniemy bardzo podziękować za przekazane fundusze firmie Rohlig Suus Logistics SA, specjalizującej się w logistyce, spedycji i transporcie zarówno w kraju, jak i na całym świecie. Dzięki środkom przekazanym przez tą firmę, będziemy w stanie dać wiele frajdy i uśmiechu naszym młodym podopiecznym! Wielkie dzięki, że kolejny rok jesteście z nami!

testa Za zapewnienie naszym kochanym podopiecznym niezapomnianych przygód i udostępnienie atrakcji w ramach Zimowego Narodowego, pragniemy podziękować firmie Testa Communication. Uśmiechy dzieci będą idealnym dowodem wdzięczności, a wspomnienia w nich pozostaną na długi czas! Dziękujemy!

TW Serdecznie dziękujemy Tramwajom Warszawskim za przekazane paczki dla dzieci, Wasze serca są ogromne. Prezenty od Was na pewno sprawią naszym podopiecznych wielką radość! Tramwaje Warszawskie przygotowały imienne paczki dla dzieci wg własnoręcznie napisanych listów przez dzieci.

Michael Serdeczne podziękowania dla Michael Page za przekazane środki na akcję MotoMikołajki.pl. Wielkie dzięki, że znów jesteście z nami!

Fanex Firma Fanex, producent sosów, ketchupów, majonezów, musztard, dressingów oraz paluszków, dołączyła do grona MotoMikołajów i przekazała naszym podopiecznym mnóstwo smakołyków, którymi będą się zajadać w długie zimowe wieczory. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie!

Wielkie dzięki za wsparcie akcji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *