Nasi Sponsorzy 2015

„Im dajesz więcej tym, większym się stajesz.
Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.
Bowiem dawać to nie znaczy tracić”. Antoine de Saint Exupery

Mamy ogromny zaszczyt przedstawić sponsorów i partnerów akcji MotoMikołajki.pl 2015

Suus Pragniemy bardzo podziękować za przekazane fundusze firmie Rohlig Suus Logistics SA, specjalizującej się w logistyce, spedycji i transporcie zarówno w kraju, jak i na całym świecie. Dzięki środkom przekazanym przez tą firmę, będziemy w stanie dać wiele frajdy i uśmiechu naszym młodym podopiecznym! Wielkie dzięki!

bmw Organizatorzy MotoMikolajki.pl pragną wyrazić serdeczne podziękowania BMW Auto Fus za wsparcie akcji. Dzięki Waszej pomocy możemy po raz kolejny zorganizować MotoMikolajki.pl w Warszawie. Wszystkie dzieci biorące udział w spotkaniu dołączają się do podziękowań. One bardzo potrzebują radości i uśmiechu. Pomoc Państwa jest właśnie takim darem. Bardzo dziękujemy!

testa Za zapewnienie naszym kochanym podopiecznym niezapomnianych przygód i udostępnienie atrakcji w ramach Zimowego Narodowego, pragniemy podziękować firmie Testa Communication. Uśmiechy dzieci będą idealnym dowodem wdzięczności, a wspomnienia w nich pozostaną na długi czas! Dziękujemy!

stadion Serdeczne podziękowania dla PGE Narodowy, za umożliwienie naszym podopiecznym odwiedzin w nowym miejscu na edukacyjno-rozrywkowej mapie Warszawy, w Oceanarium Prehistorycznym 3D. Wielkie dzięki, że znów jesteście z nami!

4safe 4SAFE dba o bezpieczeństwo motocyklistów i imprezy. Serdeczne podziękowania, że znów jesteście z nami!

TW Serdecznie dziękujemy Tramwajom Warszawskim za przekazane paczki dla dzieci, Wasze serca są ogromne. Prezenty od Was na pewno sprawią naszym podopiecznych wielką radość!

Michael Serdeczne podziękowania dla Michael Page za przekazane środki na akcję MotoMikołajki.pl. Wielkie dzięki, że znów jesteście z nami!

Garmin Sponsorem I Nagrody w konkursie na NajMotocykl został wiodący światowy dostawca urządzeń nawigacyjnych, firma GARMIN. Bardzo dziękujemy! http://www.garmin.com/pl-PL

<http://motomikolajki.pl/wp-content/uploads/2015/12/yamaha_logo-520×245.jpg”>Yamaha Pragniemy bardzo podziękować firmie Yamaha za przekazanie torby podróżnej Yamaha na pierwszą nagrodę w konkursie na NajMikołajkę. Wielkie dzięki!

FJŚ Nagrody w konkursach ufundowała również firma Zew for men. Zew for men to nowa, polska marka kosmetyczna dla mężczyzn, która stworzyła linię mydeł na bazie bieszczadzkiego węgla drzewnego, który jest głównym składnikiem aktywnym tych produktów. Wielkie dzięki za wsparcie akcji!

Szrama II nagrodę w kategorii NajMotocykl ufundował serwis motocyklowy Depot Racing Michał www.szrama.pl Bardzo dziękujemy Michałowi!

Liberty Liberty Motors, kompleksowo spełnia potrzeby klientów i pomaga w realizacji ich motocyklowych marzeń dzięki wysokiej jakości usług. Ufundowali vouchery dla wygranych w naszych czołowych konkursach. Dziękujemy za włączenie się do akcji MotoMikolajki.pl

FJŚCoyote System jest europejskim liderem na rynku społecznościowych informacji drogowych. Firma powstała w 2005 roku we Francji i zajmuje się dostarczaniem w czasie rzeczywistym informacji o fotoradarach i utrudnieniach w ruchu drogowym. Dziękujemy za ufundowanie nagrody w naszym konkursie!

Fanex Firma Fanex, producent sosów, ketchupów, majonezów, musztard, dressingów oraz paluszków, dołączyła do grona MotoMikołajów i przekazała naszym podopiecznym mnóstwo smakołyków, którymi będą się zajadać w długie zimowe wieczory. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie!

JagatexDzięki firmie Jagatex nasi milusińscy będą widoczni na drodze! Firma Jagatex jest producentem odzieży odblaskowej. Dzięki wysokiej jakości swoich produktów i realizowanych zamówień, firma zyskała ugruntowaną pozycję rzetelnego i solidnego producenta odzieży ostrzegawczej. Ogromne dzięki za wsparcie!

HH Pragniemy bardzo podziękować klubowi 126p za zakup pralki dla jednego z domów dziecka. Jest to piękny gest, który wszyscy doceniamy! Klub stanowią naprawdę fajni ludzie z pasją, którym dzieciaki nie są obojętne. Wielkie dzięki!

BorsukiChłopaki z Borsuki Quad Team Extreme będą zabezpieczać nasz przejazd ulicami Warszawy. Dziękujemy, ze znów jesteście z nami!

BW Serdecznie dziękujemy Barowi Warszawa de Luxe za pomoc w organizacji gorących napojów dla dzieci, jak i uczestników całej akcji. Dzięki Wam nie będą marzły nam brzuchy. Ogromne dzięki za wspracie na Placu Zamkowym!

KMKM Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej – Po raz kolejny Miłośnicy Komunikacji wspierają naszą akcję. Dzięki nim nasi podopieczni będą mogli skorzystać z transportu zabytkowym autobusem! Dziękujemy! http://www.kmkm.waw.pl/index.php

FJŚNavroad jest marką prestiżowych nawigacji GPS. Misją firmy jest dostarczanie użytkownikom najwyższej jakości produktów o możliwie jak najbardziej nowoczesnym technologicznie wyposażeniu. Navroad ufundował Dron, który jest nagrodą w naszym konkursie!

KMKM Sons Of North FG to powstały w 2014 roku w Warszawie klub motocyklowy. Zarówno w Klubie jak i na trasie kierują się główną zasadą – BRATERSTWEM. Dziękujemy klubowi za wsparcie przy logistyce akcji i organizacji wyżywienia. http://www.sonsofnorth.pl/

Nagrody w konkursach ufundowały również firmy Liberator, Yanosik.pl, Modeka, Motopublica, MBNawigacja, Suzuki Motor Poland oraz Xmodel. Wielkie dzięki za wsparcie akcji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *