Nasi Sponsorzy 2016

„Im dajesz więcej tym, większym się stajesz.
Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.
Bowiem dawać to nie znaczy tracić”. Antoine de Saint Exupery

Mamy ogromny zaszczyt przedstawić sponsorów i partnerów akcji MotoMikołajki.pl 2016

Suus Pragniemy bardzo podziękować za przekazane fundusze firmie Rohlig Suus Logistics SA, specjalizującej się w logistyce, spedycji i transporcie zarówno w kraju, jak i na całym świecie. Dzięki środkom przekazanym przez tą firmę, będziemy w stanie dać wiele frajdy i uśmiechu naszym młodym podopiecznym! Wielkie dzięki!

TW Serdecznie dziękujemy Tramwajom Warszawskim za przygotowanie imiennych paczek dla dzieci, oraz atrakcje na terenie zajezdni tramwajowej. Wasze serca są ogromne. Prezenty od Was na pewno sprawią naszym podopiecznych wielką radość!

BMW Organizatorzy MotoMikolajki.pl pragną wyrazić serdeczne podziękowania BMW Auto Fus za wsparcie akcji. Dzięki Waszej pomocy możemy po raz kolejny zorganizować MotoMikolajki.pl w Warszawie. Wszystkie dzieci biorące udział w spotkaniu dołączają się do podziękowań. One bardzo potrzebują radości i uśmiechu. Pomoc Państwa jest właśnie takim darem. Bardzo dziękujemy!

mTrade Serdeczne podziękowania dla m-Trade za przekazane środki na akcję MotoMikołajki.pl. Wielkie dzięki, że jesteście z nami! http://mtrade.pl/

Fanex Firma Fanex, producent sosów, ketchupów, majonezów, musztard, dressingów oraz paluszków, dołączyła do grona MotoMikołajów i przekazała naszym podopiecznym mnóstwo smakołyków, którymi będą się zajadać w długie zimowe wieczory. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie!

4Vision Dziękujemy firmie 4Vision za przekazanie chemii gospodarczej dla naszych podopiecznych. Wielkie dzięki za wsparcie akcji!

CNK Serdeczne podziękowania dla Centrum Nauki Kopernik, największego centrum nauki w Polsce, za umożliwienie naszym podopiecznym MotoMikołajkowego zwiedzania wystaw stałych w dniu akcji.

Garmin Sponsorem I Nagrody w konkursie na NajMotocykl kolejny rok z rzędu, jest wiodący światowy dostawca urządzeń nawigacyjnych, firma GARMIN. Wielkie dzięki, że znów jesteście z nami!

MS Sponsorem pierwszych nagród w konkursach NAJ jest MOTOSZKOŁA! Szkoła od 2003 roku prowadzi kursy dla motocyklistów, które poprawiają bezpieczeństwo jazdy na drogach. NajMikołajka i NajMikołaj wezmą udział w szkoleniu doskonalenia jazdy, który ufundowała Motoszkoła! http://www.motoszkola.pl/

MS Główną nagrodę konkursie na NAJ, sponsoruje salon Twin Peaks Harley-Davidson Warszawa. Bardzo dziękujemy za wsparcie akcji i przekazanie vouchera na wypożyczenie motocykla Harley Davidson na weekend.

Liberty Liberty Motors, kompleksowo spełnia potrzeby klientów i pomaga w realizacji ich motocyklowych marzeń dzięki wysokiej jakości usług. Ufundowali vouchery dla wygranych w konkursach na NAJ. Dziękujemy za włączenie się do akcji MotoMikolajki.pl!

Motoholicy Salon Motoholicy to miejsce wymiany doświadczeń i spotkań fanów motocykli. Dziękujemy chłopakom za przekazanie cennych nagród w naszych czołowych konkursach!

GP
Dziękujemy General Protection Safety GPSBHP za przekazanie chemii gospodarczej i słodkości dla naszych podopiecznych. To bardzo budujące, że uczestnicy poprzednich akcji sami zgłaszają się by pomóc 🙂

BW Serdecznie dziękujemy Barowi Warszawa de Luxe za pomoc w organizacji gorących napojów dla uczestników całej akcji. Dzięki Wam nie będą marzły nam brzuchy. Ogromne dzięki za wsparcie na Placu Zamkowym!

Borsuki Chłopaki z Borsuki Quad Team Extreme będą zabezpieczać nasz przejazd ulicami Warszawy. Dziękujemy, ze znów jesteście z nami!

stadion Serdeczne podziękowania dla PGE Narodowy, za umożliwienie zorganizowania porannej zbiórki motocyklistów na terenie PGE Narodowy. Bardzo dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *