Podziękowania!

Dziękujemy wszystkim za udział w warszawskich MotoMikołajkach! 🙂

Było Mikołajowo, świątecznie i motocyklowo. Impreza bez Was by nie istniała 🙂  Nasze marzenia się spełniły – nie padał deszcz, śnieg a temperatura na dworze była dodatnia. Atmosfera była gorąca i wszyscy przybyli w jednym celu – by pomóc dzieciakom. Dzieci były mega zadowolone z całego dnia i nie mogą doczekać się już kolejnych spotkań 🙂 Według naszych obliczeń kolumna na Plac Zamkowy liczyła ponad 300 motocykli!! Parada maszyn wszelkiego rodzaju i kalibru pokazała jak wielkie serca mają kierowcy jednośladów. Szczególnie, że większość posiadała dodatki w postaci rogów, paczek, kolorowych nosów, futra, łańcuchów a nawet choinkowych światełek. Dziękujemy również wszystkim, którzy dorzucili się do naszej puszki na afterparty w Mono Barze.

Dzięki naszym sponsorom mogliśmy podarować tego dnia uśmiech naszym podopiecznym. Ogromnie dziękujemy: Zarządowi Dróg Miejskich w Warszawie oraz firmom: Rohlig Suus Logistic, Page Group, BMW Motorrad Inchcape Motor przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64 oraz marce Blend-a-med & Oral B, Muzeum Motoryzacji i Techniki, Klubowi Miłośników Komunikacji Miejskiej, firmie FCA Fiat Chrysler Automobiles, 4safe oraz forumowiczom Honda-Hornet.pl.
Dziękujemy również firmom, które udostępniły nam swoje przestrzenie Testa Communication i Stadionowi Narodowemu, Fun Park Digillo, Strzelnicy Coverg> i jej pracownikom. Wielkie uśmiechy i podziękowania dla Chłopaków z Borsuki Quad Team Extreme, strażaków z OSP Raszyn i OSP Jabłonna, Tomkowi Gutt za zawodową konferansjerkę, Pawłowi Kordowskiemu i Pawłowi Nowakowskiemu za pomoc przy ściance wspinaczkowej, Ewelinie Flisek wraz z zespołem za przygotowane atrakcje dla dzieci na Placu Zamkowym oraz Mamom z MaoMam za specjalną kolekcję gadżetów i smakołyków.
Mikołajowe czapki z głów dla firm i instytucji, które przekazały nam upominki dla dzieci: Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Pani Premier Ewie Kopacz, Tramwajom Warszawskim, firmie Fanex, Jagatex, Chocolissimo, 4Vision, Fundacji PwC oraz Reckitt Benckiser.

Wielkie dzięki za ufundowanie nagród w naszych konkursach firmom: Garmin Polska Sp. z o.o., MotoSzkoła, Mio Technology, Motoholicy, Motorismo, Honda Motorista, Honda Plaza, Liberator Harley Davidson, Liberty Motors, Yamaha Motor Polska.

Za gorące napoje dziękujemy Barowi Warszawa De Luxe, restauracjom: Biesiadowo za pizzę dla dzieci i Choppers Club za pyszną grochówkę oraz Mono Bar za afterparty.

Wszystkim Wielkie Dzięki za Wielkie Serca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *