Podziękowania!

Dziękujemy wszystkim za udział w warszawskich MotoMikołajkach! 🙂

Było Mikołajowo, świątecznie i motocyklowo. Impreza bez Was by nie istniała 🙂  Nasze marzenia się spełniły – nie padał deszcz, śnieg a temperatura na dworze była dodatnia. Atmosfera była gorąca i wszyscy przybyli w jednym celu – by pomóc dzieciakom. Dzieci były mega zadowolone z całego dnia i nie mogą doczekać się już kolejnych spotkań 🙂 Według naszych obliczeń kolumna na Plac Zamkowy liczyła ponad 300 motocykli!! Parada maszyn wszelkiego rodzaju i kalibru pokazała jak wielkie serca mają kierowcy jednośladów. Szczególnie, że większość posiadała dodatki w postaci rogów, paczek, kolorowych nosów, futra, łańcuchów a nawet choinkowych światełek. Dziękujemy również wszystkim, którzy dorzucili się do naszej puszki na afterparty w Mono Barze.

Dzięki naszym sponsorom mogliśmy podarować tego dnia uśmiech naszym podopiecznym. Ogromnie dziękujemy: Zarządowi Dróg Miejskich w Warszawie oraz firmom: Rohlig Suus Logistic, Page Group, BMW Motorrad Inchcape Motor przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64 oraz marce Blend-a-med & Oral B, Muzeum Motoryzacji i Techniki, Klubowi Miłośników Komunikacji Miejskiej, firmie FCA Fiat Chrysler Automobiles, 4safe oraz forumowiczom Honda-Hornet.pl.
Dziękujemy również firmom, które udostępniły nam swoje przestrzenie Testa Communication i Stadionowi Narodowemu, Fun Park Digillo, Strzelnicy Coverg> i jej pracownikom. Wielkie uśmiechy i podziękowania dla Chłopaków z Borsuki Quad Team Extreme, strażaków z OSP Raszyn i OSP Jabłonna, Tomkowi Gutt za zawodową konferansjerkę, Pawłowi Kordowskiemu i Pawłowi Nowakowskiemu za pomoc przy ściance wspinaczkowej, Ewelinie Flisek wraz z zespołem za przygotowane atrakcje dla dzieci na Placu Zamkowym oraz Mamom z MaoMam za specjalną kolekcję gadżetów i smakołyków.
Mikołajowe czapki z głów dla firm i instytucji, które przekazały nam upominki dla dzieci: Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Pani Premier Ewie Kopacz, Tramwajom Warszawskim, firmie Fanex, Jagatex, Chocolissimo, 4Vision, Fundacji PwC oraz Reckitt Benckiser.

Wielkie dzięki za ufundowanie nagród w naszych konkursach firmom: Garmin Polska Sp. z o.o., MotoSzkoła, Mio Technology, Motoholicy, Motorismo, Honda Motorista, Honda Plaza, Liberator Harley Davidson, Liberty Motors, Yamaha Motor Polska.

Za gorące napoje dziękujemy Barowi Warszawa De Luxe, restauracjom: Biesiadowo za pizzę dla dzieci i Choppers Club za pyszną grochówkę oraz Mono Bar za afterparty.

Wszystkim Wielkie Dzięki za Wielkie Serca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *