Komu pomagamy w 2020?

Co roku naszym głównym działaniem jest organizacja całego dnia atrakcji dla zaproszonych dzieci. Wspólnie z motocyklistami, często przy minusowych temperaturach staramy się umilić czas podopiecznym. Jednym z ostatnich punktów wspólnego spotkania jest przekazanie dzieciom prezentów. Nie są to jednak prezenty wybrane przez nas, a upominki realizowane na podstawie listów do Świętego Mikołaja, które dzieci piszą samodzielnie. Wtedy dzieje się największa magia gdy okazuje się, że marzenia się spełniają.

Ponieważ ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, nie możemy zaprosić dzieci do Warszawy i spędzić z nimi dnia, skupiamy się w tym roku na realizacji wyżej wspomnianych listów. Chcemy by tradycja akcji została podtrzymana i dzieci otrzymały prezenty w okresie Świątecznym.

W tym roku wspieramy placówkę z okolic Warszawy i Domy dla Dzieci z województwa warmińsko-mazurskiego:

  1. Dom dla dzieci „Zgoda” w Olsztynku
  2. Dom dla dzieci „Pod Skrzydłami” w Olsztynku
  3. Dom dla dzieci „Michała Langowskiego w Gryźlinach
  4. Dom dla dzieci „Keja” w Biskupcu
  5. Dom dziecka w Szczytnie
  6. Domy Dzieci w Pęcherach.

Równocześnie zajmujemy się zbiórką słodyczy oraz chemii gospodarczej każdego rodzaju. Słodycze są dodawane do paczek, które dzieci otrzymują do wymarzonych prezentów, a zebraną chemię rozdzielamy na ilość domów i rozwozimy do naszych podopiecznych. Możesz pomóc? odezwij się do nas 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *