Nasi Sponsorzy 2014

krasnal„Im dajesz więcej tym, większym się stajesz.
Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.
Bowiem dawać to nie znaczy tracić”. Antoine de Saint Exupery

Mamy ogromny zaszczyt przedstawić sponsorów i partnerów akcji MotoMikołajki.pl 2014

zdmOrganizatorzy MotoMikolajki.pl pragną wyrazić serdeczne podziękowania Zarządowi Dróg Miejskich za wsparcie przy organizacji akcji. Dzięki Waszej pomocy możemy po raz kolejny zorganizować MotoMikolajki.pl w Warszawie. Wszystkie dzieci biorące udział w spotkaniu dołączają się do podziękowań. One bardzo potrzebują radości i uśmiechu. Pomoc Państwa jest właśnie takim darem. Bardzo dziękujemy!

SuusPragniemy bardzo podziękować za przekazane fundusze firmie Rohlig Suus Logistics SA, specjalizującej się w logistyce, spedycji i transporcie zarówno w kraju, jak i na całym świecie. Dzięki środkom przekazanym przez tą firmę, będziemy w stanie dać wiele frajdy i uśmiechu naszym młodym podopiecznym! Wielkie dzięki!

pagegroup W taki dzień jak MotoMikołajki, każdy musi być najedzony! Przede wszystkim nasze urwisy. Firma PageGroup już o to zadbała! Dzięki nim dzieci dostaną dobry, ciepły posiłek i będą mieć dużo siły na zabawę w tym jakże wspaniałym dniu. Jesteśmy Wam badzo wdzięczni. Podziękowania!

BMW Gorąco dziękujemy za przekazane fundusze, które pomogły nam zorganizować MotoMikołajki.pl 2014 i umilić dzieciom czas. Ich uśmiech jest najważniejszy. Nowy, trzypoziomowy salon BMW Motorrad Inchcape Motor przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64 będzie ostatnim punktem naszego motocyklowego przejazdu po Warszawie 7 grudnia. Dzięki za wsparcie!

TESTADziękujemy marce Blend a med & Oral B za przekazanie naszym milusińskim szczoteczek i past do zębów oraz wsparcie finansowe. Teraz ich uśmiech będzie nie tylko radosny, ale i lśniący. Wielkie dzięki za wsparcie akcji!

TESTA Za zapewnienie naszym kochanym podopiecznym niezapomnianych przygód i pokazanie zakamarków tak wspaniałego obiektu, jakim jest Stadion Narodowy, pragniemy podziękować firmie Testa Communication i Stadionowi Narodowemu w Warszawie. Uśmiechy dzieci będą idealnym dowodem wdzięczności, a wspomnienia pozostaną w głowach na długi, długi czas! Dziękujemy!

Digiloo Serdecznie dziękujemy Tramwajom Warszawskim za przekazane paczki dla dzieci, Wasze serca są ogromne. Prezenty od Was na pewno sprawią naszym podopiecznych wielką radość!

Digiloo Serdeczne podziękowania dla Digiloo, największego placu zabaw w Warszawie, za umożliwienie naszym podopiecznym MotoMikołajkowego szaleństwa i beztroskiej zabawy na terenie obiektu. Wielkie dzięki, że znów jesteście z nami!

Garmin Sponsorem I Nagrody w konkursie na NajMotocykl został wiodący światowy dostawca urządzeń nawigacyjnych, firma GARMIN. Bardzo dziękujemy! http://www.garmin.com/pl-PL

Motoszkola        Sponsorem I Nagrody dla NajMikołajki i NajMikołaja jest MOTOSZKOŁA! Szkoła od 2003 roku prowadzi kursy dla motocyklistów, które poprawiają bezpieczeństwo jazdy na drogach. NajMikołajka i NajMikołaj wezmą udział w szkoleniu doskonalenia jazdy, który ufundowała Motoszkoła! http://www.motoszkola.pl/

Motoszkola
Salon Motorismo to miejsce wymiany doświadczeń i spotkań fanów motocykli. Dziękujemy chłopakom za ufundowanie cennych nagród w naszych czołowych konkursach!

Fanex         Firma Fanex, producent sosów, ketchupów, majonezów, musztard, dressingów oraz paluszków, dołączyła do grona MotoMikołajów i przekazała naszym podopiecznym mnóstwo smakołyków, którymi będą się zajadać w długie zimowe wieczory. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie!

JagatexDzięki firmie Jagatex nasi milusińscy będą widoczni na drodze! Firma Jagatex jest producentem odzieży odblaskowej. Dzięki wysokiej jakości swoich produktów i realizowanych zamówień, firma zyskała ugruntowaną pozycję rzetelnego i solidnego producenta odzieży ostrzegawczej. Ogromne dzięki za wsparcie!

MioSponsorem nagród w nowym konkursie na najlepszą video i fotorelację jest firma Mio Technology. Mio Technology jest pionierem na rynku nawigacji satelitarnej, z ponad 16 latami doświadczenia. Jest trzecim największym producentem GPS (Canalys Q.3 2008). Obecnie firma Mio Technology jest wiodącym liderem w dziedzinie technologii. Serdecznie dziękujemy za ufundowanie wspaniałych nagród!

Motorista Motorista, autoryzowany dealer Hondy, kompleksowo spełnia potrzeby klientów i pomaga w realizacji ich motocyklowych marzeń dzięki wysokiej jakości usług. Motorista ufundował nagrodę w konkursie NajHonda i gadzety dla dzieciaków. Dziękujemy za włączenie się do akcji MotoMikolajki.pl

HH         Pragniemy bardzo podziękować klubowi Honda-Hornet.pl za zakup zmywarki dla jednego z domów dziecka. Jest to piękny gest, który wszyscy doceniamy! Klub stanowią naprawdę fajni ludzie z pasją, którym dzieciaki nie są obojętne. Wielkie dzięki!

MuzeumUwierzcie, takich pojazdów jak oni mają, nie posiada chyba nikt! Za użyczenie nam swojego kultowego londyńskiego „double-decker’a” do przewozu najmłodszych pragniemy podziękować z całych sił Muzeum Motoryzacji i Techniki! Już nie możemy się doczekać tych zadowolonych min! Chyba każdy kiedyś marzył o przejażdżce takim autobusem? Dziękujemyyy!

4safe 4safe to grupa miłośników motoryzacji, motocykliści a przede wszystkim doświadczeni agenci specjalizujący się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań ubezpieczeniowych. Dziękujemy 🙂

BorsukiChłopaki z Borsuki Quad Team Extreme będą zabezpieczać nasz przejazd ulicami Warszawy. Dziękujemy, ze znów jesteście z nami!

TESTA Serdecznie dziękujemy Barowi Warszawa de Luxe  za pomoc w organizacji gorących napojów dla dzieci, jak i uczestników całej akcji. Dzięki Wam nie będą marzły nam brzuchy. Ogromne dzięki za wspracie na Placu Zamkowym!

Mono         Tam po całym dniu zabawy z dziećmi spędzimy wieczór! Mono Bar jest miejscem gdzie poza nihilistycznym, pełnym ferworu i szaleństwa weekendem odbywają się koncerty, które na stałe wpisały się w kalendarz klubu. W ciągu dnia funkcjonuje tu kawiarnia. Dziękujemy za możliwość zorganizowania after party!

KMKM         Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej – Po raz kolejny Miłośnicy Komunikacji wspierają naszą akcję. Dzięki nim nasi podopieczni oraz nie zmotoryzowani Mikołaje będą mogli skorzystać z transportu dwoma zabytkowymi autobusami! Dziękujemy! http://www.kmkm.waw.pl/index.php

KMKM    Sons Of North FG to powstały w 2014 roku w Warszawie klub motocyklowy. Zarówno w Klubie jak i na trasie kierują się główną zasadą – BRATERSTWEM. Dziękujemy klubowi za wsparcie przy logistyce akcji i organizacji wyżywienia. http://www.sonsofnorth.pl/

FJŚHonda Plaza po drodze do marzeń… Największy salon samochodów i motocykli Honda w Polsce od ponad 10 lat. Dziękujemy za ufundowanie nagród w naszych konkursach!

ChocoNajlepsze, ręcznie robione belgijskie czekoladki. Smak, zapach i jakość, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dziękujemy firmie Chocolissimo za włączenie się do akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *