Nasi sponsorzy 2018

„Im dajesz więcej tym, większym się stajesz.
Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.
Bowiem dawać to nie znaczy tracić”. Antoine de Saint Exupery

Mamy ogromny zaszczyt przedstawić sponsorów i partnerów akcji MotoMikołajki.pl 2018

Suus Pragniemy bardzo podziękować za coroczne przekazywanie funduszy na rzecz akcji, firmie Rohlig Suus Logistics SA, specjalizującej się w logistyce, spedycji i transporcie zarówno w kraju, jak i na całym świecie. Dzięki środkom przekazanym przez tą firmę, będziemy w stanie dać wiele frajdy i uśmiechu naszym młodym podopiecznym! Wielkie dzięki, że kolejny rok jesteście z nami!

testa Za zapewnienie naszym kochanym podopiecznym niezapomnianych przygód i udostępnienie atrakcji w ramach Zimowego Narodowego, pragniemy podziękować firmie Testa Communication. Uśmiechy dzieci będą idealnym dowodem wdzięczności, a wspomnienia w nich pozostaną na długi czas! Dziękujemy!

stadion Serdeczne podziękowania dla PGE Narodowy, za umożliwienie zorganizowania porannej zbiórki motocyklistów na terenie PGE Narodowy. Bardzo dziękujemy!

 

Michael Serdeczne podziękowania dla Michael Page za przekazane środki na akcję MotoMikołajki.pl. Wielkie dzięki, że znów jesteście z nami!

Garmin Sponsorem I Nagrody w konkursie na NajMotocykl kolejny rok z rzędu, jest wiodący światowy dostawca urządzeń nawigacyjnych, firma GARMIN. Wielkie dzięki, że znów jesteście z nami!

Motoholicy Salon Motoholicy to miejsce wymiany doświadczeń i spotkań fanów motocykli. Dziękujemy chłopakom za przekazanie cennych nagród w naszych czołowych konkursach!

Fanex Firma Fanex, producent sosów, ketchupów, majonezów, musztard, dressingów oraz paluszków, dołączyła do grona MotoMikołajów i przekazała naszym podopiecznym mnóstwo smakołyków, którymi będą się zajadać w długie zimowe wieczory. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie!

 

 

 

Wielkie dzięki za wsparcie akcji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *